Всеукраїнський турнір-меморіал з вільної боротьби пам’яті Олега Сазонова

Завершився традиційний VII Всеукраїнський турнір пам’яті Сазонова Олега Павловича. Олег Павлович – майстер спорту, видатний український тренер, заслужений тренер України із вільної боротьби, викладач та суддя міжнародної категорії.
Турнір відбувся за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА та партнерів: ТМ «Бобо», ТМ «Лімо», ТМ «SIMS juice», WRESTeam, СТРЦ «Spartak», Відділення НОК України у Львівській області, Ukrainian Wrestling Association, Асоціації спортивної боротьби України.
Високий організаційний рівень забезпечили тренери та вихованці Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».
Змагання проходили серед юнаків та дівчат U10 та U12, в яких прийняло участь понад 300 учасників зі Львова, Києва та 18 областей України. Загалом борці боролись у 32-х категоріях на 4-х килимах.
Ми часто виступаємо партнерами спортивних подій, бо розуміємо, яким важливим є спорт для нашої молоді і Держави в цілому. Дуже вдячні усім учасникам та гостям цього значущого для українського спорту турніру. А також, хотіли б виразити особливу подяку усім захисникам і захисницям Збройних сил України, завдяки котрим є можливість проводити такі події.