Про нас

Про нас

01
Початок виготовлення смачних кукурудзяних паличок під торговою маркою "Бобо" від ТОВ "Фастпол"
2005
02
Обладнана лабораторія контролю якості сировини та готової продукції у відповідності до європейських стандартів
2012
03
Підприємство вдвічі збільшило свої виробничі потужності та парк логістики, щоб задовільнити вибагливі смаки споживачів
2016
04
Купівля надсучасного обладнання та вихід на ринки Польщі, Великої Британії, Ізраїлю, США, Німеччини та ОАЕ
2023

ТМ “Бобо” – бренд кукурудзяних паличок, який вже 18 років займається виготовленням якісних та смачних снеків для українських родин.  В авторських рецептах виробництва ТМ “Бобо” використовуються натуральні компоненти без глютену, без ГМО та без консервантів. 

Традиційний смак кукурудзяних паличок – це спогади з дитинства, які залишаються на все життя. Тому наша місія полягає в збереженні традиційного смаку, але з використанням інноваційних технологій та сучасного обладнання.  

Наша головна мета полягає в тому, щоб споживачі насолоджувались приємним смаком натуральних кукурудзяних паличок “Бобо”, у виробництві яких не використовуються підсилювачі смаку, консерванти та штучні барвники. Продукція безпечна до споживання як для самих маленьких поціновувачів, так і для їх батьків й людей поважного віку.

ТМ “Бобо” починає свою історію у 2005 році на Заході Україні, в тому ж році відкрито виробництво. За 5 років на ринку “Бобо” завойовує серця українських споживачів всіх вікових категорій. У 2012 році відбувається нарощування виробничих потужностей та вихід на нові регіони в межах України. 

Приємний солодкий смак, яскраве пакування з інтерактивними завданнями та цінності команди, яка працює над створенням натурального та якісного продукту вивели торгову марку на світовий ринок. Сьогодні “Бобо” знають не тільки в Україні, а і поза її межами в країнах Євросоюзу, Великій Британії, США, Ізраїлі та ОАЕ.

Основні потужності виробництва знаходяться на Заході України, сертифіковане обладнання європейських брендів в поєднанні з новітніми українськими технологіями випускає якісний продукт, що доставляється на полиці магазинів та радує родини своїм смаком. 

Найбільша цінність людини – це здоров’я, тому “Бобо” піклується про здоров’я своїх споживачів. Для виробництва використовуються натуральна сировина:

  • крупа з кукурудзи, що була вирощена під лагідним сонечком на чорноземах України;
  • цукор, в рекомендованих нормах споживання на день;
  • соняшникова олія з насіння, вирощеного на екологічно чистих землях.

“Смак дитинства” відчувається у кожній пачці, тому “Бобо” – найулюбленіші ласощі дітей та дорослих.

Але діяльність ТМ “Бобо” не закінчується тільки на виробництві кукурудзяних солодощів. Наша місія набагато глибша, тому ми підтримуємо соціальні ініціативи регіону, є партнерами та спонсорами спортивних, розважальних та освітніх заходів для дітей та молоді.Новини

Футбольний турнір “Nicolas CUP”

ТМ Бобо- стала партнером заходу та подарувала солодкі подарунки усім учасникам знагань.

Перейти